Multiworld

Nothing is impossible in the Multiworld
It is currently Mon Apr 29, 2024 11:52 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Najbardziej aktywne forum, najbardziej aktywny topic
PostPosted: Thu Jul 19, 2007 12:13 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Nov 15, 2003 4:56 pm
Posts: 1141
Korzystając z nowych funkcji, dostępnych w phpbb 3 przygotowałem drobne zestawienie, dotyczące obszarów naszej największej aktywności. W podsumowaniu brałem pod uwagę tylko osoby, które napisały na forum przynajmniej 50 postów. Rozważone zostały dwie kategorie – najbardziej aktywne forum i najbardziej aktywny topic. Dla każdego z rozważanych użytkowników spisałem te dane, a następnie wykonałem podsumowanie.

1. Najbardziej aktywne forum.

Tutaj nie było niespodzianek. Bezapelacyjnie najwięcej użytkowników (25) największą aktywność posiada na forum ‘Użytkownicy’. Jest to ponad 40% badanej populacji i wynik ten deklasuje wszystkie pozostałe fora. Fabularnej części MW bronią ‘Lokacje’ którą jako najbardziej aktywne forum posiadało 7 osób. Miejscem trzecim podzieliło się, z wynikiem 5 osób, forum ‘Travian’ – wielki wybuch aktywności na forum, który zanikł tak szybko jak się pojawił i ... ‘Kosz na śmieci’. Faroo, Maciek, Cendrak, Ajron, Mara – gratuluję. Więcej spamu na forum, niż postów na jakimkolwiek podforum.

3 ‘punkty’ zdobyły fora ‘Dalsze Światy’, ‘Komputery’ i ‘Off-topic’. Komentarze i Manga&Anime wybrane zostały 2 razy. Po 1 trafieniu – ‘Propozycje i Uwagi’, ‘Questy’ i ‘RPG’.


2. Najbardziej aktywny topic

W przypadku aktywności w tematach wynik nie jest już tak jednoznaczny. Po długich i zaciętych bojach wygrał ... ‘Toopic życzeniowy’ z 8 punktami. Muszę tu zaznaczyć, że temat ten był najczęściej wybierany przez osoby z stosunkowo małą ilością postów i wypłynął nie tylko na pierwsze miejsca, ale w ogóle na jakiekolwiek wyższe miejsce dopiero dzięki ostatnim analizowanym forumowiczom. Drugie miejsce, również spamowy ‘Topic Telepatyczny’ – 6 punktów. Za duży sukces można uznać fakt, że na trzecim miejscu znajduje się topic fabularny – mój ulubiony quest na forum, ‘Zaginiony Ładunek’ – 4 punkty.

Po trzy punkty otrzymały tematu: Outer Space, Pięciowyrazowe Story, Shiroue (!), Sylwester 2k5/2k6, Kult Chimerii i Linki. Dwa punkty otrzymały tematy: Zjazd MW 2005, Akademia Jedi (!), Wyprawa Odkrywcza i Karczma ‘pod srebrnym smokiem’. Jak widać nadal są na forum zarejestrowane osoby, które fabularną rozrywkę przekładają nad jednozdaniowy spam.

W końcu po jednym głosie otrzymały tematy jakże charakterystyczne dla niektórych użytkowników: travian3.pl, ZCM siedziba, Magic:TheGathering, M:tG turniej sieciowy, Koneksje Rodzinne :>, Zjazd 2007, UWAGI DO ADMINA, Multwiorld Calendar 2007 - Swim Suit Edition, Siedziba ZC – spam (lol), MTG2006 – summer session, O sposobie oceniania anime, Krwawa jatka - odrodzenie, Travian – rozliczenie Mjolnira, Travian – ataki na nasz sojusz, Drogi samuelu, s6.

Sądzę, że w kolejnych notowaniach pierwsza pozycja ‘użytkowników’ pozostanie niezagrożona. Cała reszta jednak może bardzo szybko się zmienić. Do boju, tematy fabularne !!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group