[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 95: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 95: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4246: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4248: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4249: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4250: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
Multiworld • View topic - BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!

Multiworld

Nothing is impossible in the Multiworld
It is currently Sun Jun 16, 2024 3:45 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Mon Oct 08, 2007 6:54 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Oct 08, 2007 5:42 pm
Posts: 8
Baka owszem była udana, poza kursem ninja;p Sporo atrakcji i każdy znalazł coś dla siebie, choć na cosplayu zmarzłam;p Dopadła mnie choroba, ale i tak było extra, poza tym towarzystwo w sleproomie było pierwsza klasa;] Szkoda tylko że było tak mało nowych ciekawych anime;p no i panele o kuchni i rysunku były kiepskie, nadrobiły to jednak zajęcia z origami xD

_________________
'Z żartów o wariatach można by złożyć niejednego normalnego człowieka'
http://www.numiria.deviantart.com


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Mon Oct 08, 2007 8:00 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Oct 25, 2003 10:15 pm
Posts: 488
Location: Gdynia
Właściwie to wszyscy rozbiegli się na swoje strony ale wspólne kibicowanie naszym dzielnym wojownikom zmagającym się z dzikimi pałkarzami to zdecydowanie nadrabiało. Swoją drogą, nasi bili ładnie i z klasą. Nawet niezbyt chwalebne 'head shoty' były wykonywane w pięknym stylu (czyt. Nie dawajcie Hahulowi bokenów x_x )

Od strony tego co zaoferował nam program Baki to powiem, że choć nie miałem szczęścia do prelekcji to, mimo tego, były fajne.Tylko na jednej zasnąłem _-_ mianowicie na warsztatach rysunkowych na których prowadzące niewątpliwie miały skilla do rysowania ale prezentacje muszą jeszcze poćwiczyć...
Dyskusja o mmorpgach była na swój sposób zabawna ale choć domyślam się do czego dążył prowadzący (poza oczywiście udowodnieniem wyższości Neverwhintera nad resztą crpg-ów :P ) to trochę wydawał się nie mieć zbytnio przygotowanego pomysłu jak przekazać swoją myśl. Nie żałuję jednak czasu spędzonego tam. No i dowiedziałem się o paradzie równości halflingów w WoW-ie =D
Na "play by forum" Crow dzielnie próbował rozpromować markę MW jednak jakiś fag ciągle zbaczał z tematu powtarzając w kółko, że granie przez forum nie ma klimatu i że mistrz gry powinien mieć z góry przygotowane opisy na wszelkie sytuacje. Oh well... Ale w pewnym stopniu Crow sukces osiągnął. Na ile, to się jeszcze okaże.

Dzięki Usa za to, że pozwoliłaś mi sędziować w konkursie rysunkowym ^^ To chyba moja ulubiona część tegorocznego konwentu i jeśli zezwolisz to bym się pisał na to w przyszłości. Dowiedziałem się też, że czytanie wyników grozi byciem obrzuconym morderczym spojrzeniem _-_ Z drugiej strony, dziewczyny, które uciekły z żarciem, nawet próbowały mnie poczęstować ostatnią frytką.
A tak w ogóle to shame on you wszystkim tym którzy powinni byli wystartować a speniali.

Na Cosplayu ludzie wykazali się jak zwykle niesamowitą kreatywnością, choć raczej tylko w pierwszej jej części. Rozpisywać się chyba nie ma co. Po prostu podobała mi się prezentacja, na scenkach nie wytrzymałem do końca >_> Idea organizowania tego na dworze była trafna choć godzina za późna. Tak na boku dodam, że ku mojemu zaskoczeniu lepsze zdjęcia wychodziły bez flasha _o_ Co nie zmienia faktu, że wychodziły i tak słabo :| Sorry Numiria.
Prowadzący świetnie się spisał ale trochę szkoda, że wbrew zapowiedziom nie ujrzeliśmy na scenie Usy w kimonie.

A tak na koniec chciałem kopnąć Bokiego, Nergala i Magnivorę z hastem i trampkami za to, że zamiast podeptać, obudzić, podeptać i pożegnać się, uciekli :< Oraz tanuki za wywalenie ze sleepa moich znajomych z trójmiasta :D No ale skąd mogli wiedzieć...

_________________
Starczy tego skakania


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Mon Oct 08, 2007 11:15 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Jun 29, 2006 6:12 pm
Posts: 150
To co jest oczywiste i nikt pewnie temu nie zaprzeczy. W tym roku B.A.K.A udala sie zdecydowanie tak jak powinna. Moze i nie bylo mnie na wczesniejszym konie niz w roku 2006, ale mysle ze mam racje.

Cosplay jak wiadomo jest jednym z najwazniejszych elementow kazdego konwentu. To ze odbyl sie na dworze pomimo zimna mozna zniesc dzieki herbatce, to ze odbyl sie o godzinie 18-ej, co bylo juz chyba desperackim posunieciem, gdyz nie wyobrazam sobie co by sie dzialo gdyby rozpoczal sie godzine pozniej takze mozna bylo zniesc. Scena byla jednak swietnie urzadzona (aczkolwiek bez odpowiedniego oswietlenia), prowadzacy wykazal sie dowcipem, Sprzetowiec umiejetnosciami artystycznymi w paincie, a sami cosplayowicze wlozyli wiele pracy w swoje stroje i bardzo im sie to udalo :). Nie wiem tylko czy prowadzacy cosplay nie zauwazyl samochodu probujacego rozjechac tlum napalonych konwentowiczow, czy tez nie chcial przerywac show chocby na minute, co by grzmialo i lalo :). Na tymze forum mam okazje pogratulowac cosplayu tylko siostrze Christopher XD.. Nie nie bede ogladal tego kolejny raz.. nie lubie zakonczenia :/ W prszyszlym roku mam nadzieje bede mogl pogratulowac takze Chimerii oraz innym jeszcze osobom z MW ^^

Innym punktem programu poza cosplayem na ktorym sie pojawilem byl konukrs rozpoznawania postaci z anime. Pomimo ze prowadzacy troszke rozminal sie z publika. to bylo bardzo wesolo :). Laczonej grupie z MW i Exile'a wspieranej przez kibicow lacznie udalo sie odgadnac okolo 3-ech postaci, ktore jednak z powodu niepewnosci nie zostaly dostarczone do prowadzacego XD

Konkurs samurajski byl dosc ciekawym spektaklem, a wzielo w nim udzial sporo forumowiczow.. Korm headbuster, Crow berserker, Lock jak to Lock, oraz Hahul outlaw. XD

Moj laptop ktory bral udzial w kilku eventach dzieki czujnosci Usy przetrwal kon, aczkolwiek dzis na uczelni znajoma znalazla na nim zagubionego yaojca :/. Odnalazlem takze 70MB-owy projekt z panelu rysunkowego w photoshopie. Rozumiem ze nie amm prawa go udostepniac ani rozpowszechniac, ale pomimo tego tak bardzo mi sie podobal, ze zrobilem z niego tapetke XD

Przyznam ze to co podobalo mi sie na konie najbardziej to konwentowiczki ^^ i bufet na dole XD
To by chyba bylo tyle co chcialem napisac :)

_________________
Look at me! Look at me! Look at how large the monster inside me has become!
http://www.kaixin001.com/home/?uid=11031726


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Tue Oct 09, 2007 8:07 am 
Offline
User avatar

Joined: Mon Sep 06, 2004 7:00 am
Posts: 676
Location: Sleepless lands...
hyhy, jeśli chodzi o cosplay to nie mogę wiele powiedzieć, byłem zajęty czymś zupełnie innym.
kon spodobał mi się jako że znowu pozwolił mi odkryć w sobie miłość do Virtua Fighter XD, consol room rocks.

jeśli chodzi o turniej szermierczy... - dałem ciała okropnie. mógłbym się wymawiać zmęczeniem, ale to raczej brak kondycji i skilla. Od dzisiaj z hahulem trenujemy bokkenami... więc drżyjcie za rok xD.

poza tym nie mam prawie żadnych zastrzeżeń chociaż... jako służba porządkowa jak zobaczyłem co niektórzy rzucają na środek korytarza... -_-' laaaaaaameeeee

miło było także poznać nowych ludzi, tych ze sleepa (ohayo Num XD) jak i tych z którymi współpracowałem (Kenji, Ty noobie!) czy walczyłem czy to na miecze czy to wirtualnie.

a! żeby nie było że Lock jest totalnym nabzorem, to pochwalę się - turniej strzelecki drugie miejsce. Licząc punktację z rundy eliminacyjnej i finałowej. A gość który wygrał jest naprawdę dobry. Strzelać z kilkukilowego kałacha podczas ruchu bez przycelowania i walnąć 39/50... hax!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Tue Oct 09, 2007 6:03 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Jan 08, 2005 10:46 am
Posts: 657
Location: Baator
Maczer, faktycznie trochę głupio wszyło że się nie pożegnaliśmy, wiedzieliśmy jednak jak bardzo sami jesteśmy zrąbani i nie chcieliśmy budzić innych żeby nei byli aż tak zniszczeni jak my.
Kon by faktycznie lepszy jak zeszłoroczny, a Cos-Play fantastyczny. Efekt wzmocniło przy okazji to, że GGX z którego kospleyowicze najbardziej zapadali w pamięć jest jedną z moich ulubionych gier tego typu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Tue Oct 09, 2007 8:16 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Sep 25, 2003 3:24 pm
Posts: 294
Location: Opole
Hmm..jak sie obudziłam na pozniejsza czesc nocki Hentai to jeszcze spaliscie..wrocilam i wa nie bylo ;<

Domagam się uploadu zdjec by Crow!
Nie tylko tych z BAKI, takze ze zjazdu T_T

_________________
Image
Miewa też talenty manualne, sama szyje lub haftuje, a i tajemnice wiertarki nie są jej obce.
Cytat z horoskopu "Żona spod znaku koziorożca"


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Thu Oct 11, 2007 6:18 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sun Feb 19, 2006 12:09 pm
Posts: 311
Location: 2ga strona Słonka
\(^o^)/ jej bardzo bardzo się cieszę ,ze się kon podobał *^_____^*
Przypłaciłam to zapaleniem krtani i tygodniem antybiotyku _O_
Dołożę wszelkich starań by za rok było lepiej ^^ Już sporo rzeczy zmodyfikowałam xD

@Maczer
LoL Maczer a na którym panelu zasnąłeś xD?

Łiiii bardzo, bardzo się cieszę ,ze się na rysunkowym podobało Maczer ^_^ Z wielką radością wezmę Cię znowu za rok do komisji :D :D :D (już sobie zapisałam ;p)
Szkoda ,ze nasze forumowe rysowniczki ne wzięły w konkursie udziału a miały by spore szanse ;)
Prace konkursowe chce wrzucić na sieć. W tym celu założyłam już sobie nowe konto Bakowe na DA ;P (to jak by ktoś chciał zobaczyć jaki był by poziom konkurencji p; )

Na cosplayu mnie w ogóle ne było bo... bo mnie ne było... koło 19 wyszłam z konu i wróciłam koło 20.
Wyszło jak wyszło ale na szczęście cosplay odbył się bez problemowo z tego co wiem ^^ No poza tymi dresami którzy przyszli na plac szkolny i zaczęli szarpać się z naszą ochroną i konwentowiczami... Przez co nagle cosplay się zwiną i przeniósł na Maina a szkoła była na ponad godzine zamknięta bo teren szkoły był zabezpieczany przez policję i ochronę szkoły [tą taką pro z pro agencji ochorny O_o] która przyjechała na wezwanie -_-

ta, Dis też sie ulotnioł z rana p;
Swoją drogą dziwne bo o ile normalnie konwentowicze siedzą w budynki (w niedziele) jeszcze do 17 a o 14-15 są spokojnie jeszcze tłumy konwentowiczów to o 13 na konie były już pustki O_O a o 14-15 to już totalnie nikogo ne było T_T LoL przynajmniej kon zwijaliśmy do 20:00 a ne jak w zeszłym roku do 22:00 T3T

@ Aka
Cosplay miał być między 14:00-16:00 w pierwotnych planach bo wtedy jest słonko, dzień i w ogóle ciepło... ale stwierdzili ,ze musi być później, w nocy bo inaczej ne będzie widać co jest na ekranie X_x no OK słusznie ale przez to było zimno i ludzie zamarzali i w ogóle kijowo p; na szczęście sytuacje ratowała ta ciepła herbata (Pulpet, dzięki Ci za to ,ze do mnie zadzwoniłeś w pątek ,ze mam zabrać garnki na herbate na kon xD )
Oświetlenie do sceny miało być razem z dahem w razie deszczu... Ale to były by dodatkowe koszta T_T więc Hebi wziął tańszą wersję = sama scena bez dachu, oświetlenie i nagłośnienia...
Coś czuje ,ze na przyszły rok musimy znaleźć inną szkołę z większym Mainem, dzięki czemu cosplay odbędzie się "normalnie" na Mainie p;

"konukrs rozpoznawania postaci z anime" - ale LoL Aka ten konkurs ja prowadziłam T3T i ne pamiętam żeby był tam ktoś z MW wśród uczestników xD Albo już wtedy miałam omamy xD To był chyba inny konkurs p;

"Konkurs samurajski" - ,ze sie tak nieśmiało spytam... na czym on polegał xD? Bo chyba wyglądał inaczej niż miał wyglądać docelowo xD Bo miał polegać na graniu w jakąś grę na konsole na Mainie p;

laptop - LoooL xD sory Aka, myślałam ,ze Rin wykasowała wszystkie brzydkie flmiki p; hje hje hje xD
A rysunek to ja też poproszę xD jeśli to jest te co Rin rysowałą jak siedzieliśmy w piątek w panelówce bo śliczny ten rysunek był *_*

Tja, konwentowiczki podstawą konwentu ;)

@ Lock
Są jakieś filmiki z tego turnieju szermierczego >o> ???
Ta, Lock Ty sie ciesz ,ze ne sprzątałeś tych kubłów w sleepach bo byś sie załamał jak byś zobaczył co tam konwentowicze zostawiają...
A kto wygrał ten strzelecki? Pamiętasz ksywkę?

@ Boki
A czemu ne pojechaliście później >_>? Pociągów sensownych ne było czy jak?

@ Noika
Popieram! Szczególne jeśli chodzi o te ze zjazdu ><! koło 13 osób robiło zdjęcia/filmiki na zjeździe wakacyjnym :< !!

_________________
w kolorach granatu... odłamkowego <:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Thu Oct 11, 2007 7:24 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Sep 06, 2004 7:00 am
Posts: 676
Location: Sleepless lands...
filmików nie kojarzę, ksywki gościa też

a jeśli chodzi o śmieci... uwierz Usa. Sprzątałem wszędzie. I Ty byś się zdziwiła co ja znalazłem na środku KORYTARZA głównego w którym lud spał. Ani słowa więcej.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Thu Oct 11, 2007 7:55 pm 
Offline
User avatar

Joined: Wed Sep 10, 2003 1:32 pm
Posts: 366
Location: Kraków


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Thu Oct 11, 2007 9:47 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Oct 25, 2003 10:15 pm
Posts: 488
Location: Gdynia
Foty i filmiki z aparatu Crowa są w drodze. ( >500mb -_-; ) Jest tam tez pare z turnieju szermierczego choć pierwszy się powtarza. Jedynie z innej perspektywy. No i nie ma ownującego Crowa na nich :/ a jego pojedynki, choć nie tak spektakularne jak Korma i Axela, pamiętam, że były fajne XD

@Usa. Na warsztatach >_> Adresik na DA plx (ten z trzema paskami oczywiście)

Co do pociągów to mieliśmy w sumie dość oczywistą sytuację 8h jazdy wymusiło na nas wyjazd w okolicy 12-ej. Choć wiem, że faktycznie reszta z trójmiasta wracała jakimś 15 z hakiem. My z Crowem nie mielibyśmy jak wrócić do domu później D:

Mamy ambitny plan zmienić ten "brak naszych", Liczu. Nawet na fotkach czy filmiku ciężko ujrzeć kogokolwiek z MW. Yuby i włosy Chimerii się tylko uwieczniły z tego drugiego :P Choć trzeba mieć na uwadze, że jeśli chcielibyśmy na poważnie pomóc w tworzeniu programu (zakłądając, że w ogóle by nam pozwolono XD ) bardzo ograniczyłoby to możliwości... zwykłego uczestnictwa w konwencie.


A tak wracając jeszcze do zdjęć... Czasami mam wrażenie, że są zupełnie z innego konwentu niż z tego na którym byliśmy XD Choćby fakt, że przegapiłem napad 300-u ( oni nas prześladują od wypadu na Łebę )

_________________
Starczy tego skakania


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Fri Oct 12, 2007 10:05 am 
Offline
User avatar

Joined: Thu Jun 29, 2006 6:12 pm
Posts: 150

_________________
Look at me! Look at me! Look at how large the monster inside me has become!
http://www.kaixin001.com/home/?uid=11031726


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Fri Oct 12, 2007 6:44 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Oct 25, 2003 10:15 pm
Posts: 488
Location: Gdynia

Jakaś duża ta paczka wyszła :/ 200+coś. Wywaliłem scenkę z Guilty Gear bo za duża była a i tak jakość głosu i obrazu dość mierna. Enjoy.

(ps. Wywaliłem chyba połowę zdjęć 'z Itako' a i tak jest tam tego pełno -_- )

_________________
Starczy tego skakania


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Mon Oct 15, 2007 7:35 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Sep 25, 2003 3:24 pm
Posts: 294
Location: Opole
Mniejsze paczki plox..prawie 300mb jest a w polowie sciagania wywalilomi blad T_T....i kolejne 20h +/- czekania...

_________________
Image
Miewa też talenty manualne, sama szyje lub haftuje, a i tajemnice wiertarki nie są jej obce.
Cytat z horoskopu "Żona spod znaku koziorożca"


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Sun Oct 21, 2007 4:19 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Oct 25, 2003 10:15 pm
Posts: 488
Location: Gdynia
Sorry, ze tak dlugo. Nie mogłem zbytnio zapychać łącza

y2k7-Bakafoty.rar of size 135.393 MB

avi.rar of size 159.388 MB


-------------------------------
Edit:


Dwa małe bonusiki =D



_________________
Starczy tego skakania


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BAKA Y2K7 - Multiworld invasion...!
PostPosted: Thu Nov 01, 2007 8:58 am 
Offline
User avatar

Joined: Sun Dec 28, 2003 12:32 am
Posts: 126
Location: Kiełczów
Kyaa ;p hmm może zapuszczę do tej długości ;p

Roe nie ma kota ... przynajmniej nie tego ... Kota zaraz po bace zarekwirowała moja mamuśka i nie chce oddać ^^" :P

_________________




Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 46 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group