[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 95: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 95: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 95: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 95: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 95: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4246: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4248: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4249: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4250: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
Multiworld • View topic - Sztywność i próchno

Multiworld

Nothing is impossible in the Multiworld
It is currently Thu May 16, 2024 1:45 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 2:07 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Sep 09, 2003 7:54 pm
Posts: 486
Location: Gdzies w swoich przygodach...

_________________
" Zobaczyłem Raflika....
*poke*
Dotkłem Raflika.....
...
Moge juz umrzec" Bokler
Morgana's Parapetowa 16 Feb 07


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 2:15 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Nov 23, 2007 10:36 pm
Posts: 108
Location: Na drzewie za twoim oknem
Statystyki don't impress me much.
Disu, ja i 99% prawdopodobnie forum mieści się w tej populacji. A to wcale nie znaczy, że w późniejszym toku życia ktoś nie zmienił orientacji religijnej.

Chętnie poddam się indoktrynacji Windu. Tak jak Aka nie miałem zbytnio szans wbić się w jakiś topic questowy, a te które były ku temu możliwe niestety kończyły się i zaczynały w tym samym momencie >.>

Zjazd to też forum. Bez forum nie byłoby zjazdów w takim a nie innym gronie. Tak przynajmniej myślę.

_________________
There is no cold- it's the lack of warmth that bothers us.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 2:23 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Aug 26, 2004 2:56 pm
Posts: 267
Location: lul piwnica

_________________
Image

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 2:43 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 03, 2003 9:40 pm
Posts: 921
Problem z obrazą uczuć religijnych wyjaśnię może w prostszy sposób i mam nadzieję, że dojdę do sedna sprawy:

Każdego kto nie rozumie na czym polega obraza czyiś uczuć religijnych proszę o podesłanie mi zdjęcia waszych matek. Następnie w zależność od stopnia braku zrozumienia odeślę je tylko wam lub zamieszczę na deviantcie.



Distancie pozwól mi zrobić to z Crowem, wpadnę do niego i pokolei mu wszystko wyjaśnie, co ma jak wyglądać i kiedy ruszyć. (uczciwie mam ostatnio problemy gadu i wszystko się rypie). Jeśli ci się nie spodoba lub jeśli test nie wyjdzie, możesz spokojnie to wykasować, mam już 23 lata i nie będę płakał. Jeśli masz jakieś pytania, z chęcią odpowiem pmkami.

_________________

Overcoming obstacles is my business. And business is good.



Avatar powstał dzięki uprzejmości tego .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Moralfags
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 3:28 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Nov 15, 2003 4:56 pm
Posts: 1141
Wyciąłem posty nie dotyczące reanimacji forum z topicku Sztywnośc i Próchno. Te posty, które wnosiły coś do obu dyskusji dodałem jako cytaty w odpowiednich miejscach. Proszę nie flejmować - Crow

Palenie krzyży jest symbolem Ku Klux Klanu, a co za tym idzie szeroko pojętego rasizmu. Promowanie rasizmu jest w naszym kraju niezgodne z prawem. Mogliśmy z tego powodu mieć problemy z pracującą w ośrodku firmą ochroniarską, lub co gorsza te miśki z przeciwka mogły nam oklepać maski. Poza tym nie każdy uczestnik zjazdu (w tym osoby które oddały swoje dowody osobiste i były formalnie 'odpowiedzialne' za domki - w przypadku domku 25 Sao i Ch4os oraz ja, jako osoba odpowiedzialna za całość) musi chcieć być identyfikowany z symboliką rasistowską (jak i z z hasłami antyreligijnymi). Nocka przyzywania Cthulu była przeprowadzona w ustronnym miejscu i chociaż mam na jej temat mieszane odczucia to nikt problemów z tego powodu nie robił. W momencie jednak w którym niezgodne z moimi przekonaniami akcje podejmowane były 'na mój rachunek', wolałem grzecznie poprosić o uprzątnięcie sceny.

PS. Wspomniani w pierwszym poście przez Disa Muerte i Roe nie mieli z niedoszłym paleniem krzyży nic wspólnego a ten drugi kilkakrotnie odcinał się od całego wydarzenia.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 3:31 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Nov 23, 2007 10:36 pm
Posts: 108
Location: Na drzewie za twoim oknem
<nvm>

_________________
There is no cold- it's the lack of warmth that bothers us.


Last edited by Norrdec on Thu Aug 28, 2008 4:23 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Moralfags
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 4:13 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Jun 29, 2006 6:12 pm
Posts: 150

_________________
Look at me! Look at me! Look at how large the monster inside me has become!
http://www.kaixin001.com/home/?uid=11031726


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 4:23 pm 
Offline
Demokratyczny Moderator
User avatar

Joined: Tue Sep 09, 2003 5:02 pm
Posts: 1736
Location: Somewhere in the world
Złożyłem temat z powrotem do kupy. Niestety nie mogę przywrócić wszystkich postów bo został okaleczony przez moralfaga. Piszcie co wam ślina na język przyniesie.
Dis


Jakie ku-klux klany? Kolejny odpał. A swastyka to symbol nazistów i tylko nazistów. Do niektórych nie dociera, że wszystko jest relatywne i ignorować coś co kłóci się z jego światopoglądem a nie łamie prawa. Ja nie słyszałem aby wbijanie dwóch patyków w ziemie stanowiło złamanie prawa.


Windu również ty możesz do mnie napisać na priva. Wolałbym poznać ten pomysł sam, a nie przez pośredników.

_________________
Nothing is impossible...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 5:02 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Mar 26, 2004 9:47 am
Posts: 1249
Location: Ośrodek wypoczynkowy "Nomad"

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 7:10 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Feb 19, 2004 9:19 pm
Posts: 1234
Location: Ośrodek wypoczynkowy "Nomad"
Rafl w świetle tego, co wyczytałem z postów innych osób, jak i twojego wyjaśnienia, nie widzę sensu kontynuowania mojego wątku i zgadzam się po części z twoją opinią, a mianowicie:

Rzeczy, które mogą kogoś urazić (i najprawdopodobniej to uczynią znając zajadłość narodu polskiego) robi się na własną odpowiedzialność. Jeśli za bawienie się w małego czarnuchojebce przez osoby xxx, yyy i zzz Crow (nie będę już wnikał kto, gdzie z kim i dlaczego, więc mogę się pomylić przy sytuowaniu poszczególnych osób na scenie wydarzeń) miałby mieć kłopoty, to nie pozostaje nic tylko trzepnąć takie towarzystwo w potylice żeby im ślepka z oczodołów wyleciały. Innymi słowy dopóki robicie na odpowiedzialność własną, możecie nawet pieprzony zjazd neonazistów z defiladą organizować, mamy demokracje i mi nic do tego(tak jak Disu rzekł, to nie jest zjazd kółka radjozamarynowanego więc jeśli chcecie się bawić w taki sposób, nie potrzebujecie niczyjego pozwolenia), jednakże w momencie kiedy poczynacie sobie na kredyt osoby trzeciej, sprawa zaczyna śmierdzieć.

Ponoć odpowiedzialność za swe czyny jest jedną z cnót człowieka dorosłego, więc radzę zacząć ją stosować.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 7:46 pm 
Offline
Demokratyczny Moderator
User avatar

Joined: Tue Sep 09, 2003 5:02 pm
Posts: 1736
Location: Somewhere in the world

_________________
Nothing is impossible...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 10:06 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 03, 2003 9:40 pm
Posts: 921
Uczciwie mówiąc dziesięć minut po tym, jak pozbyliśmy się lasu krzyży, przechodziła tamtędy właścicielka ośrodka....

To ta sama właścicielka, która nie pozwalała nam pić szampana na urodzinach Usy i wciąż ta sama, która kazała nam prać brudną od piasku pościel, grożąc obciążaniem nas dodatkowymi kosztami, i ta sama, która widząc śpiącego Muertego na ganku chciała nam przeliczyć ilość osób w domku. A teraz wyobraźmy sobie, że jednak zobaczyłaby te krzyże........ : )

_________________

Overcoming obstacles is my business. And business is good.



Avatar powstał dzięki uprzejmości tego .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 10:18 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Feb 16, 2004 10:11 pm
Posts: 1132
Location: Nie pamiętam
Tak właściwie to nie przypominam sobie żadnych skarg na naszą ekipę, poza 1 (jednym) ryknięciem jakiegoś randoma, że jest cisza nocna (bo puszczalismy głośno muzykę po 22.00, typowe) i groźbą inspekcji za niszczenie poszewek (co w przypadku domku niespokojnego było absolutnie niezamierzone, a w przypadku Chaty zamierzonym użyciem poszewki na strój Księżniczki - wth, skoro fabuła była przygotowana, dlaczego nie zaoparzyliście księżniczki w odpowiedni strój przed zjazdem lub w ogóle informacji pt. "weź na zjazd prześcieradło, przyda się' _O_). Nawet jakaś randomka się do nas przyczepiła bo uznała nas za sympatycznych (!!!)

Jeśli ktoś ma listę skarg na naszą ekipę, to chętnie bym ją zobaczyła, dam się dobrowolnie oświecić XD
Osobiście motywy z rysowaniem pentagramów gdziekolwiek, nie są czymś, co pochwalam (otwarcie bulwersowałam się na pentagram z pasty do zębów na posadzce w domku zrzędząc Roemu, żeby to zmył - co też uczynił i to na kolanach P: ). Ze swojej strony nie brałam udziału w żadnych 'pseudo-pogańskich' eventach (ten las krzyży to dla mnie w ogóle jakaś enigma jest oO a jego palenie to już w ogóle total kosmos).

Poza tym temat nie ma sensu, w końcu nie nałożono na nas żadnych grzywn, inspekcja przeszła bez większego echa (nawet 'pogański' domek wypadł lepiej niż Chata, so wtf?).

Druga sprawa jest taka, że nie trzeba było od razu robić odgórnego podziału na 'domek spokojny' i 'domek niespokojny' jakoby z góry zakładając, co się będzie działo, a potem narzekać.

Chciałam też trochę odciążyć nasz domek z krążących o nim plotek. Otóż domek był sprzątany CODZIENNIE, zamiatanie, mycie naczyń, wywalanie śmieci z i sprzed domku było na porządku dziennym. Ja nie lubie siedzieć w syfie, wiec syf był usuwany. To, że wieczorem znów domek wyglądał jak speluna to już inna sprawa 8)

Niektóre osoby z Chaty w ogóle do drugiego domku nawet nie przychodziły, chyba że zmuszone oglądać 'Śniadanie Psa,' które w ogóle zostało przez nich przyjęte bardzo szyderczo i niektórym było przykro (macha łapką). ZA BRAK RECA PRZEPRASZAMY, shit happens ;p

I dla informacji Raflika: ja jestem osobą wierzącą, a jakoś wszystko przełknęłam. Z mniejszymi i większymi problemami. Zważ, że potępianie i zrzędzenie na zachowanie w przypadku ekipy MW ma działanie całkowicie odwrotne. To był Twój pierwszy zjazd, więc mogłeś nie wiedzieć :P Ilekroś ja się oburzałam chociażby na ircu, że X czy Y obraża moje uczucia religijne, zaraz robiło się jeszcze gorzej, więc siłą rzeczy na takie coś robi się po prostu ignora. Ja to traktowałam z przymrużeniem oka, bo tego się inaczej traktować po prostu nie da.

Poza tym istotnie spotkanie Ciebie nie będącego w towarzystwie Chimerii graniczyło z cudem XD

A tak już totalnie na marginesie, to wszelkie 'pogańskie elementa' na zjeździe były raczej PARODIĄ pogaństwa niż jego pure postacią. Więc o co w ogóle się rozchodzi?

Dziękuję za uwagę i przepraszam, że żyję ^^

_________________
Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 10:29 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Jul 18, 2005 8:15 pm
Posts: 422
Location: EloGdynia:]
Forum: Dis, może ty żyjesz w ciasnej klatce idei, która stała za otwarciem tego forum , ale proponuję otworzyć ciasną furtkę swojego pojmowania i spojrzeć na rzeczy jakimi są.

Każda niewielka społeczność internetowa przeżywa podobne etapy ewolucji mniej lub bardziej rozłożone w czasie. Zaczynamy od idei, tu właśnie kreatywne tworzenie multiświata (Jak dziś pamiętam, jak jeszcze na pierwszym moim zjeździe [Kłodno] dużą grupą rozmawiano z wielkim przejęciem na temat wykreowanych postaci i tworzącej się fabuły, jak również prywatne rozmowy Windu, Crowa, Macza i Ajrona <pamięta go kto jeszcze?> na temat rozwoju wydarzeń), następnie ludzie zaczynają się poznawać, tworzyć przyjaźnie, związki lub też dzieląc mniej pozytywne uczucia. Sęk jednak w tym, że to tzw. "real" zaczyna dominować. Coraz bardziej. Dlatego też aktywność na forum spada, a forumowicze się za to spotykają w mniejszych grupach (Trójmiejskie "środy", Warszawskie spotkania itp), odwiedzają się (przyjazd jednego "obcego" do danego miasta mobilizuje od razu całą lokalną społeczność <znowu 3miasto, wizyty Sat, Terci itp> , gadają na GG, grają w przeróżne giery (ot choćby osadnicy w Javie czy też literaki), siedzą na ircu, itp itd.

I to jest normalne. Siedzenie w wykreowanym przez wyobraźnię świecie i przeżywanie tego na poziomie, który jak mi się wydaje, wymagasz, jest dobre w pewnym wieku. Później też nie jest złe. Ale to drugi człowiek, dziewczyna, praca, hobby, czy nawet wyjście z psem będą zawsze miały priorytet. Zakładając oczywiście, że ktoś nie ma żadnych problemów społecznych i problemów z nawiązywaniem i utrzymywaniem kontaktów.

Jedną już taką społeczność przeżyłem. Ba, nawet jej długo "szefowałem" i dzięki niej znam się co nie co na htmlu. Był to klan gry baldur's gate ; oczywiście co sobota spotkania klanowe na ircu obowiązkowe, przyjęcie do klanu wiązało się z napisaniem opowiadania i wiele innych ambitnych idei, na czele z zorganizowanym bardzo dobrze jak na tamte czasy RPGiem mailowym. Z góry zaznaczam, że zdaję sobię sprawę, że oczywiste jest, że żywotność klanu gry RPG, która nie jest nastawiona na multiplay, jest o wiele krótsza niż idei MW, ale dzięki temu lepiej pokazuje ewolucję, którą my przechodzimy. Wracając do rzeczy: Harfa, bo tak się w skrócie nazywał klan, przeżyła 3 zjazdy, stworzyła dziesiątki opowiadań niskich lotów i dostarczyła swoim klanowiczom sporo zabawy i możliwości, że tak powiem, uzewnętrznienia inspiracji, którą była świetna gra.
Co dziś zostało dla mnie po harfie? Trochę skilla w htmlu jak już pisałem, Przyjaciel we Wrocławiu, 2 przyjaciół W Chorzowie, kumpel w Wawie. Nikt z nich nigdy nie płakał, że idea klanu odchodziła w cień, wszyscy cieszymy się, że dzięki idei poznaliśmy wartościowych ludzi.

Chcesz zamknąć forum? Twoja wola. Strona może i zniknie, MW jednak nie zamkniesz. Musiałbyś zamknąć ludzi, którzy je tworzą. Powodzenia. Szczególnie, gdy będziesz chciał zamknąć mnie.

Co do zaś wątku religijnego. Ostatnio w moim życiu dużo się na tym polu wydarzyło, z chęcią każdemu kto spyta o tym opowiem, niemniej jednak nie jest to ważne teraz. Co jest ważne, to to, że każdy tak naprawdę jest wolnym człowiekiem i musi być świadom odpowiedzialności za swoje czyny, czy to przed policją jak nie wierzy, czy to przed Bogiem, gdy wierzy.

Ciężko mi to szerzej komentować, nie było mnie tam (Jak zresztą i osoby, która zaczęła ten wątek) i nie do końca wiem co tak się naprawdę wydarzyło. Wygląda jednak na to, że każdy zrobił nie mniej, niż to na ile mu pozwalało sumienie. Osoba, której uczucia religijne zostają obrażone, ma takie samo prawo ich bronić, jak osoba obrażająca, obrażać. Pomijam już zupełnie, że tak naprawdę katolik ma obowiązek sam przed sobą nie dopuszczać do obrażania jego religii.
Mówiąc prościej, to tak jakbym kogoś walnąć z piąchy i mieć pretensje, że chce oddać. Gratulacje dla Windu za "analogię" (nie mogę znaleść odpowiedniego słowa) z portretem matki.

Na razie nic więcej nie mam dodania. Na pewno się coś więcej jednak znajdzie.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sztywność i próchno
PostPosted: Thu Aug 28, 2008 11:11 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Nov 23, 2007 10:36 pm
Posts: 108
Location: Na drzewie za twoim oknem
Kobieta miała do wyboru- mieć problemy z tym ze ktoś piję nie przez nich sprzedany alkohol, albo zabronic.

Well ja bym nie chciał mieć shitu związanego z moja firmą, a wy?

_________________
There is no cold- it's the lack of warmth that bothers us.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group