Multiworld

Nothing is impossible in the Multiworld
It is currently Mon May 13, 2024 2:25 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: Trzy Zjazdy Multiświata - Kronika
PostPosted: Fri Nov 25, 2005 9:26 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Feb 16, 2004 10:11 pm
Posts: 1132
Location: Nie pamiętam
Dwa nieoficjalne zjazdy Forumowiczów w Warszawie

1) 15/16 X 2005 - obecni: Satsuki, Crow, Maczer, Saovine, Chimeria

Eventy:
- Errory w zebraniu całej grupy do kupy
- Wizyta na Starym Mieście ( Jazz Club, rozmowy o forum i forumowiczach)
- Odprowadzenie Chimerii pod dom, wreczenie jej prezentu przez Maczera
- Errory IMAXowe ( ostatecznie tam dotarliśmy, ale graliśmy w rzutki )
- Nocleg ( Panowie w Ząbkach, Panie u Sao)
- spotkanie na ruchomych ławkach pod Kinoteką (PKiN)
- Wypad do Empiku
- Odprowadzenie Panów na Dworzec Centralny
- Odprowadzenie Sat na Dworzec Zachodni

2) 31 X/1 XI 2005 - obecni: Chimeria, Ryuzoku, Bokler, Saovine, Brujah

Eventy:
- spotkanie z mafią Czewską na Dworcu Wschodnim
- Nawiedzenie Chimerii: posiedzenie w kuchni i różne dzikie rozmowy, namierzenie Potrawki (królik Chimerii), penetracja laptopa
- wypad na Warszawe: Stare Miasto, standardowe błądzenie, zoczenie przez Chimerię jej profesorki od polskiego i próby uniknięcia bliskiego spotkania z ową), Śmiech Nagi w wykonaniu pań, zwiedzanie przez mafie Czewską galerii ze zdjęciami Papieża, czyli nieWielka-Pomyłka-Biletowa, maraton do Empiku (skład: Chimi, Sao, Ryu).
- Tramwajowe rozmowy o Planach na MW oraz zaopatrzenie się w piwo i wypełnienie puszkami wszystkich mozliwych kieszenie w płaszczach
- nawiedzenie leża Śmierci: nagrywanie płyt, zdjęcia, penetracja mp3 Sao
- 'Nocleg bez spania' u Chimerii: Obleśna kuchnia strikes back, Psycholog (w roli głównej Chimeria a po niej Ryu), 20 pytań ( Bru mastah) polowanie na Potrawkę
- spotkanie z pijaczkiem (don't even ask) i odprowadzenie mafii Czewskiej na Dworzec Wschodni.
- rozjechanie do domów o 6 rano (Ryu dobudzał śmierć w tramwaju)


Oficjalny Zjazd MW - 11 - 13 XI 2005

- zdjęcia z tegoż wydarzenia można obejrzeć w galerii Ch4osa na DA.

Obecni: Irian, Raven, Haritsuke, Windukind (wraz z Jian - gościem z Chin; członkinią Aiesecu ) Satsuki, Debart, Maczer, Crow, Distant, Mephis, REnler, Yuby i Alira

Eventy:
- Przechadzka po mieście
- "Korona" - nawiedzenie automatów ( DDR & stuff)
- Nocleg z Piwem - event ten zawierał:
a) Wykład Mephisa na temat poziomu Chaosu w środowisku (zaznaczmy, iż forumowy Diabeł spał nad forumowym Ch4osem). Pod Ch4osem spał forumowy Upadły Anioł - Maczer ( pamietajcie, że to były łóżka piętrowe, żeby sobie nikt żadnej kanapki nie ubzdurał).
b) dyskusje o możliwosciach Ch4osa na znalezienie Punktu Zero
c) dyskusje REna i Mephisa na temat LOSTa, z których nikt nic podobno nie rozumiał
- śniadanie w fast-foodzie, dzień ten upłynął pod znakiem DDR'a oraz odbyło się..
- Ognisko! Debart powiedział, że Mephis jako diabeł i władca ognia powinien wyczarować z ogniska Owieczkę Ognia. Potem Mephis miał fazy z patyczkiem, którym kreślił w powietrzu Owieczkę
- Otrzęsiny Jian i REnlera ( REn oszukiwał prawie przy każdym zadaniu)
- długa dyskusja na tematy RO i L2
- w domku Jian przygotowała deser z karmelem
- kubek z winem ( kto był, ten wie o co chodzi)

Informacje zebrane od: Satsuki, Distanta, Sao, Renlera

_________________
Image
Image


Last edited by Saovine on Sun Nov 27, 2005 1:54 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Fri Nov 25, 2005 10:49 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Jan 27, 2005 5:42 pm
Posts: 646
Location: Częstochowa
Apropo pijaczka. Był elo elo... zresztą wy to z nim nie gadaliście... więc co tam wiecie ^^
W domu Sao był jeszcze wprowadzany przez zabójce plan "pożyczenia" jej zegarka Garfielda i ... i... i... i czegos jeszcze kotowatego ^^ Plan całkowicie by się powiódł ,gdyby nie litość reszty ekipy... Ja tam sie bym nie przyznawał.. miałbym do kolekcji^^

Eventy wykończeniowe:
- powrót pociągiem do cz-wy.. zero snu.. (Boki czytał mangi ja słuchałem muzyki...)
- (wcześniej po penetracji kuchni.. tej pierwszej) odbyło się szabrowanie składzika mangowego Chimi.

Galeria była nawet fajna :(


Edit:
Kruca fix!! Zapomniałbym o rodeo w autobusie!!!!
Nie powiem... nasza szanowna Śmierc prawie nas pobiła żebysmy przestali kiedy juz dojeżdżalismy w pobliże miejsca jej zamieszkania. A meni później jakiś pijaczynka poprosił o cisze.. bo mu za "głośno było" <kac^^>
Jest jeszcze jedno, o czym Ryu mi przypomniał wiec jak cosik to jego prosze bić^^ Jak staliśmy i czekalismy na bimbajke... <tramwajke sie znaczy> w pewnym momencie powiedziałem tak co ostrzej "Siad". W tym momencie Sao kucnęła, żeby sobie wiązanie w bucie poprawic... Oczywiście szukając najlepszej okazji na wredote <tak, tak, dziękuję za oklaski> stwierdziłem "Ale nie tak dosłownie!!"
Co do 20 pytań.. ja sie pozniej fajnie rozkręciłem.. w ogóle cały dzień miałem taki elo fajnie luźny ^^

_________________
"Czekałam na ciebie cały wieczór!! Spójrz, dobrze mi w tej sukni?? Czy nie moglibyśmy mieć domu? Lubisz dzieci?? Myśl o mnie, a nie ciągle gdzieś znikaj! A mnie to już pewnie nie kochasz!!"
SHREK górą!!


Last edited by Brujah1685 on Fri Nov 25, 2005 11:29 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group