[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4246: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4248: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4249: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4250: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
Multiworld • View topic - Multiworld w WoWie

Multiworld

Nothing is impossible in the Multiworld
It is currently Wed May 15, 2024 2:15 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Thu Aug 16, 2007 12:45 am 
Offline
User avatar

Joined: Sat Nov 15, 2003 4:56 pm
Posts: 1141
Panowie z Blizzard zrobili chyba wszystko, co możliwe, żeby zniechęcić mnie do tej gry. Nie mówię już o crapowatej grafice która odtrąciła mnie od pierwszego Screenshota. Samo rozpoczęcie grania w Wowa to droga przez mękę. Trzy dni zajęła mi instalacja i patchowanie WoWa. Teraz aplikacja zajmuje tylko 5,2 Gb, ale podczas patchowania do wersji 2.0.1 potrzebne było ponad 10 GB przestrzeni dyskowej.

Gdy już przebrnąłem przez żmudne uaktualnianie gry, byłem pewien że jestem o krok od sprawdzenia czy w ogóle możliwa jest gra z mojego wysłużonego lapotpa. Uruchomiłem stronę rejestracyjną, wpisałem guest passa otrzymanego do Ravena i ... zostałem przekierowany na stronę z wyborem metody płatności. To nic, że konto trialowe jest bezpłatne (a w przypadku kupna własnej kopi gry abonament na 40 dni). Trzeba wybrać kartę płatniczą i bez tego ani rusz dalej. Co gorsza metoda 'wpisz cokolwiek' nie działa, gdyż w kolejnym kroku jestem pytany o numer karty, który jest weryfikowany. Tak więc początek mojej przygody z WoWem zostaje po raz kolejny odsunięty z przyczyn technicznych. Może któryś z graczy jest w stanie dać mi jakieś sugestie? Oto ekranik na którym utkwiłem: http://sphere.pl/~crow/reg .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Thu Aug 16, 2007 7:28 am 
Offline
User avatar

Joined: Mon Jul 18, 2005 8:15 pm
Posts: 422
Location: EloGdynia:]
Hmmm.. Gdy ja sobie grałem w Wowa na tygodniowym trialu, nie miałem najmniejszego problemu z rozpoczęciem gry.. Spróbuj więc stąd: http://www.worldofwarcraft.com/burningc ... e=wowhome&

Jest to 10dniowy trial. Nie wiem ile trwa bonus od Ravena, ale to moje sprawdziłem i all było ok.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Thu Aug 16, 2007 8:44 am 
Offline
User avatar

Joined: Sat Oct 04, 2003 6:09 pm
Posts: 577
Location: Gdynia
Rav na triala podał numer swojej karty bankomatowej, która nie ma możliwości płacenia przez internet - i poszło. ;> A anyway, co Ci szkodzi? Kasy i tak nie ściągną, jak podasz ten numer, to włączy się co prawda subskrypcja comiesięczna, ale i tak możesz ją od razu skasować i grać spokojnie.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Thu Aug 16, 2007 9:37 am 
Offline
User avatar

Joined: Sun Feb 01, 2004 8:49 pm
Posts: 1657
Location: Dark Side of The Man
Crow, narzekasz tak bardzo, że aż mnie zęby bolą.

Grafika jak grafika, jest taka nie inna, ponieważ w Warcraft taka była. I już. Poza tym potwory wyglądają znacznie lepiej niż cukierkowe, purpurowe zombie z RO. Tam jakoś to ci nie przeszkadzało. Po pewnym czasie przestaniesz zwracać na to uwagę, uwierz mi.

Jeżeli chodzi o czas i wielkość instalacji, to wybacz, ale WoW jest ewenementem na skalę światową. Po ilości oraz objętości patchów widać, że kolesie z Blizzard cały czas pracują nad tą grą, cały czas dodają nowe rzeczy i poprawiają wykryte błędy. Stąd tyle tego jest. Poza tym nie możesz oczekiwać od firmy produkującej gry komputerowe, żeby dostosowywała się do najsłabszego hardware'u obecnego na rynku, prawda? Już i tak fakt, że na moim starym kompie to cudo działa i da się w miarę normalnie grać, graniczy z cudem. Żadnej innej nowej gry na nim nie puszczę, bo nie wyrobi. Tak samo nie sądź podług Neostrady. Face it, masz najgorszego providera internetu na rynku i chyba jedną z najgorszych jakościowo usług tego providera. Telekomunikacja Polska... łączy nas coraz więcej. A teraz przypomnij sobie ile patchowało się RO. I ile było w nim bugów nawet po tych patchach?

Jeżeli chodzi natomiast o wybór płatności, to na kopii gry jest wyraźnie napisane: To register personal information in online registration form you need your credit card. Yeay. A że prawdopodobnie nie chciało im się robić odrębnego systemu rejestracji dla guest passa jak i dla normalnego konta, to cóż...

Niestety, musisz się pogodzić z faktem, że guest pass to najgorsza część tej gry. I niestety, nie jest najlepszą reklamą dla WoWa. Ktoś to nieźle spieprzył ale nic na to się już nie da poradzić. Deal with it :P.

Dodam jeszcze, że na guest passie nie działają ficzery z Burning Crusade. Nie ma Blood Elfów do wyboru, przykro mi.

Na koniec powiem, że to naprawdę fajna gra. Tylko trzeba do tego podejść pozytywnie. Jeżeli już od pierwszych screenshotów miałeś wrażenie, że jest do dupy, to czego się spodziewasz po instalacji i rejestracji? Na Socjologię na ostatnim semestrze nie chodziłeś? Było o pierwszym wrażeniu i mechanizmie jego podtrzymywania. No i jak mówiłem ci pół roku temu, żebyś sobie spatchował tą grę odpowiednio wcześnie, tak, na wszelki wypadek, to naprawdę myślałeś, że żartuję? :P

P.S. Jeżeli chcesz tylko sprawdzić, czy da się grać w WoWa z twojego laptopa, to zaloguj sie na moje konto.

_________________
A dark knight is sworn to power.
His heart knows only hatred.
His blade destroys his foes.
His word speaks what he desires.
His wrath brings ethernal damnation.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Thu Aug 16, 2007 3:50 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sun Feb 01, 2004 8:49 pm
Posts: 1657
Location: Dark Side of The Man
Rozmawiałem z kumplem w pracy, który zakładał sobie konto (trial pass) w ten weekend. Twierdził, że nikt go o podanie numeru żadnej karty kredytowej nie prosił.

_________________
A dark knight is sworn to power.
His heart knows only hatred.
His blade destroys his foes.
His word speaks what he desires.
His wrath brings ethernal damnation.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Fri Aug 17, 2007 10:48 am 
Offline
User avatar

Joined: Thu Aug 26, 2004 2:56 pm
Posts: 267
Location: lul piwnica
Podobnie pisałem Crowowi na priv. Następnie zdezorientowany jego .jpg ("a może jednak pytało o karte...") spytałem się Veliusa z eX. Zrobił tylko duże oczy i dość dosadnie stwierdził, iż się myle bo nic takiego nie było.

_________________
Image

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Fri Aug 17, 2007 2:59 pm 
Offline

Joined: Fri Aug 17, 2007 2:49 pm
Posts: 8
Przewrocic sie mozna jak sie czyta niektore rzeczy

Do Crowa:
http://teaser.wow-europe.com/
wciskasz download,potem create account i nie powinienes miec zadnej opcji z karta kredytowa itd.Jak zalozysz triala robisz upgrade na full konto,potem upgrade na burning crusade(jesli posiadasz) i z glowy.Masz 40 dni gry,mozesz robic bloody elfy itd

Zeby bylo jasne,Paladin to off tank jak juz,nie powinien byc main tankiem jesli chcecie robic porzadne instancje bez wiekszych problemow,najlepszymi tankami sa Druid i Warrior(a przynajmniej byli kilka miesiecy temu,chyba ze patche cos pozmienialy,potem na to spojrze).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Mon Aug 20, 2007 1:46 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sun Feb 01, 2004 8:49 pm
Posts: 1657
Location: Dark Side of The Man
Nie masz racji Velius. Paladin na protection tree jest świetnym tankiem. Tylko trzeba nim umieć grać. Do tego żadna normalna instancja nie potrzebuje tak naprawdę off-tanka.

Zobaczymy, jak wszyscy dojdą do ~20 w Wailing Caverns, co tak naprawdę potrafi tank paladin. Najwyżej poinstalujecie sobie threat metery i będziecie uważać na dps.

Tak czy inaczej, nie mam zamiaru robić Warriora ani Drooda. Mam już obu na Aszune. Sam nie wiem nawet, dlaczego pcham się w tankowanie... Może po prostu się przespecuje potem na Holy i będę leczył. Zobaczymy.

_________________
A dark knight is sworn to power.
His heart knows only hatred.
His blade destroys his foes.
His word speaks what he desires.
His wrath brings ethernal damnation.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Mon Aug 20, 2007 2:18 pm 
Offline

Joined: Fri Aug 17, 2007 2:49 pm
Posts: 8
Nie no sorry ale w Wailing Caverns to nawet warlock moze tankowac,takie instancje sie robi spokojnie w 2-3 osoby,ja przynajmniej nie mialem problemow.To samo RFK w 2 osoby z kumplem,mowie o paladynie w end game lub instanjach na outlands heroic mode,paladyn sie tam nie nadaje,bo poprostu mialem juz z tym doczynienia i wiem co sie dzieje jak paladynowi sie skonczy Mana(Warrior albo druid nie maja tego problemu bo uzywaja rage).

Tak wiec jesli mowimy o normalnych instancjach,wszystko jedno kto tankuje,jesli mowimy juz o wyzszym poziomie,paladyn jako tanker to utrapienie:)

W Kara malo kto zgodzi sie zeby palek tankowal,zwlaszcza jesli ekipa nie ma jeszcze wypasionych gearow lub pre-kara full equipu,ale za to palek to IMO najlepszy healer w grze.

Zreszta,od 60+ lvla i outlands bede gral swoim warriorem,wiec to raczej ja bede tankowal,niechce mi sie co prawda znowu farmic reputacji na to wszystko no ale chyba nie mam wyboru.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Thu Aug 23, 2007 2:21 pm 
Offline

Joined: Thu Aug 23, 2007 1:40 pm
Posts: 2
Widzę, iż panowie wprowadzili sie w nieciekawą dysputę, więc uważam, że moja interwencja będzie tutaj wymagana.

Ogrom argumentów wraz z kontrargumentami jest tak przytłaczający, że będę zmuszonym do powolnego omawiana poruszonych kwestii.

Zacznijmy może od sytuacji w jakiej został postawiony paladyn, wojownik światła, dobra i sprawiedliwości. Jak wszyscy dobrze wiemy, ten ów paladyn został obdarzony mocą chronienia innych, słabszych i nie tak wytrwałych jak on sam. Mąż co się zowie, nieprawdaż? Mowię tutaj o jednym z drzew rozwoju talentów, ścieżce którą można wytrwale podążać do doskonalenia swoich umiejętności defensywnych, a dokładnie wspominam o drzewie Protekcji. To otóż drzewo, jak już zostało nadmienione, pozwala świętemu na używanie swej potężnej tarczy i wyrtwałej zbroji na obronę innych członków zespołu drużyny, bądź innych odważnych wojowników, którzy wraz z nami wyruszyli po sławę, przygodę, złoto i sławę. Niestety, nasz oto paladyn nie jest w stanie w każdej sytuacji wybronić nas z opresji. Nie mówmy tutaj o wyprawie w Wyjące Jaskinie. Bo czyż tam nie może nas obronić podrzędny rzezimieszek, który za pomocą swych ostrych sztyletów tnie twarze wroga? Choć nie posiada on ciężkiej zbroji, barczystej tarczy czy stalowego hełmu. Czyż wątły i anemiczny czarnoksiężnik nie będzie w stanie obronić się przed atakiem mrocznego potwora? Rzecz na szalę prawdy kładąc, każdy wojownik który stanie wyzwaniu przed oczyma poradzi sobie z tym oto zadaniem. Nie możnym jest więc zachwalanie umiejętności obronnych paladyna, gdy inni nie będąc nim, dadzą sobie radę w tym rychłym zgiełku walki. Jeśli jednak mówimy już o bronieniu innych w instancjach, ważnym będzie wspomnienie, że, pewnie ku twemu niesmaku, twardy i zachartowany wojownik oraz mistyczny i dziki druid w postaci niedźwiedzia sprawią się lepiej w tymże zadaniu, gdyż ich trening za młodu kierowany był w tym kierunku.

Kolejną sprawą, którą chciałbym omówić, jest takzwany "Mature Guild'. Mości kolego Ravenie, widać iż twoja postawa jest wielce chwalebna i patetyczna, wznosisz swoje oczy wysoko ku niebu, lecz pamiętaj, że nawet kościelny zagląda do kielicha! Niemożnością jest wprowadzanie rygoru pod pretekstem, że ucierpi na tym honor oraz opinia gildii w świecie Azeroth. Z mojego własnego doświadczenia zdobytego poprzez zaistnienie w wielu gildiach w Świecie Sztuki Wojennej, wiem, i jestem w stanie z ręką na złotym sercu powiedzieć, że tak jak ty to nazywasz, "Mature Guild", pierwsze przeżywają kryzysy, rozterki, niecności i wręcz kończy się to smutnym acz rychłym końcem pięknego stowarzyszenia, jakim jest gildia. Nawet królowie maja przy sobie wiernych trefnisi, którzy zachwycają dwór swymi dowcipami i śmiesznościami.

Chciałbym też, nie podważając twojego autorytetu rzecz jasna i święta, wspomnieć że nasz oto przyjaciel Velius, który raczy tutaj z nami w dysputy wszelakie śmiałym wchodzić krokiem, posiada ogromną wiedzę na temat gry, która jest tematem tejże sprawy. Biję się w serce gdy słucham jak zaparczywie, wręcz z oślą dumą, starasz się pokazać swoją wyższość nad nim. Bracie paladynie, a przecież nam tak nie przystoi...

Mam nadzieję że rozwiałem wichry zamieszania i nieporozumienia w tej kwestii, liczę też, że wszyscy sie jeszcze raz spotkamy, ale już nie przy słowach, lecz z mieczami w dłoniach!

Serdecznie witam i pozdrawiam za jednym razem,
Sir Kolin, krwawo-elfisty paladyn Światła.



--------------------------------------
Wyciąłem z tematu posty, które można było uznać za prowokacyjne, lub obraźliwe dla pozostałych uczestników dyskusji. Pozostawiam post kolina, ponieważ jest on wartościowy i na temat. Cały wątek przeniosłem do sekcji 'komputery'. Mam nadzieję, że nie mieliście problemów z jej odnalezieniem. Zapraszam do postowania w nowopowstałej sekcji World Of Warcraft, którą znajdziecie na samym dole forum.
-Crow
--------------------------------------


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Thu Aug 23, 2007 9:38 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sun Feb 01, 2004 8:49 pm
Posts: 1657
Location: Dark Side of The Man
Kolinie, drogi kolego. Ja nie odbieram Veliusowi prawa do wypowiadania swojego zdania. Ani nie twierdzę, że jego wiedza w tej materii jest marna. Twierdzę tylko, że sposób, w jaki próbuje tą wiedzę przekazać jest równie istotny, jak sama wiedza.

Chciałbym zaznaczyć, że mówiąc o Wailing Caverns, miałem na myśli pierwszy w miarę wiarygodny test zdolności paladyńskich. Nie chodzi mi o to, że to jest instancja łatwa albo trudna. Jest to pierwsza instancja, w której można w miarodajny i wierny sposób przetestować threat generation paladyna w stosunku do innych klas będących w grupie, takich jak healer, czy mag. Prawda jest taka, że dopiero około levelu 40 większość klas przestaje dostawać nowe zdolności, a otrzymuje dalej tylko ulepszone wersje. Jednak jakąś informację jestem w stanie otrzymać na podstawie Wailing Caverns, prawda?

Co do zdolności tankowania paladyna, to nie chcę się wdawać w kłótnie. Tak naprawdę ogromne znaczenie ma styl grania, zdolności gracza oraz jego decyzje w dobieraniu equipu. Dobry paladyn będzie wiedział, że nie każdy plate z mana regen i intem jest dla niego. Czasem trzeba wybrać gear przygotowany specjalnie dla warriora. Problemy z kończącą się maną, na które wskazał Velius, i który to argument był chyba jedynym sensownym, jaki podał, to też fikcja. W patchu 2.0 został wprowadzony skill . Rozsądne używanie umiejętności oraz wiedza o zasadzie five-second-after w połączeniu z tym skillem sprawiają, że mana właściwie się nie kończy. Więcej powiem, zbyt duża regeneracja many jest problemem dla paladyna (ponieważ gear musi być wyważony, to jeżeli ma na sobie statsy +int oraz +mana regen, będzie miał odpowiedni zmniejszone statsy +sta, +def), dlatego właśnie wielu inteligentnych tankadinów rezygnuje z itemów "dla paladynów" i część z nich zastępuje itemami "dla warriorów" (Jak widać ta klasyfikacja equipu to także stereotypy).

Chciałbym zwrócić uwagę kolegów także na fakt, że World of Warcraft, jako chyba pierwsza w historii, jest grą dynamiczną. Coś, co jest prawdziwe dzisiaj, wcale nie koniecznie jest prawdziwe za dwa tygodnie. Developerzy z Blizzard nieustannie modyfikują mechanikę gry tak, aby odpowiadała ona ich oczekiwaniom. Więc jeżeli developerzy z Blizzarda twierdzą, że mają zamiar sprawić, że paladyn będzie tankiem równie dobrym, co druid albo warrior, to tak właśnie się stanie. Będą zmieniać skille, talenty i equip tak długo, aż paladyni staną się tak świetnymi tankami, jak warriorzy.

Analogiczna sytuacja powstała z paladynami jako healerami. Od patcha 2.0 paladin, który wcześniej nie nadawał się na healera, stał się lepszy od priesta. Pół roku temu jakbym powiedział, że robię paladina żeby być main healerem, w odpowiedzi otrzymałbym bluzgi, wyszydzenie i ogromną liczbę loli. Jakoś teraz nikt się nie śmieje?

Więc wybaczcie, ale jeżeli wy twierdzicie, że Paladyn nie jest tak dobry jak Warrior, a Blizzard mi mówi, że oni chcą, aby Paladyn był tak dobry jak Warrior, to ja wolę wierzyć Blizzardowi. Ponieważ to oni mają moc zmiany mechaniki gry, a nie wy. I stąd też wynika moje przekonanie o tym, że to ja mam rację, a nie Velius. Nie jest to kwestia wiary w moją własną nieomylność, ale czysta kalkulacja tego, kto ma władzę i kto co twierdzi.

Powtarzam jeszcze raz, nie mam nic przeciwko dyskusji na tematy mniej lub bardziej związane z wowem. Ale wycieczek osobistych czy argumentów typu: "ja mam rację bo ty jesteś głupi" nie przyjmuję i tolerował nie będę. Wow jest dla mnie zabawą, a z dziećmi, dla zdrowia psychicznego, nie zamierzam się bawić.

Więc panowie, upraszam, trzymajcie poziom.

P.S. Mam ogromną nadzieję, ze World of Warcraft nie zostanie nigdy przetłumaczony na język polski. Te wszystkie słowiańskie nazwy brzmią koszmarnie.

_________________
A dark knight is sworn to power.
His heart knows only hatred.
His blade destroys his foes.
His word speaks what he desires.
His wrath brings ethernal damnation.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Sun Sep 16, 2007 8:39 am 
Offline
User avatar

Joined: Thu Jun 24, 2004 12:21 am
Posts: 608
Location: Faîte, Queher
Jako, że najwyraźniej ludzie się zachłysnęli WoWem... a przynajmniej Ch4os ostatnio mi truł o tej grze (nie mówiąc o Disie p;)... będąc na zadupiu Ch4osa (bez skojarzeń) zalogowaliśmy się do tejże gry... (zaznaczam, że próbowałem wcześniej dziesięciodniowego triala = wykasowany po nie całym dniu)... i stwierdzam, co następuje:
Podtrzymuję opinię, że WoW ma totalnie zjechaną grafikę (jeeeeezu, jak zobaczyłem undeadów to masakra, jak zobaczyłem krasnoludki z twarzą Krystyny z gazowni, to umarłem)... poza ekran wyboru postaci nawet nie przechodziliśmy (bo penie zacząłbym krzyczeć).
Poważnie... mamy tutaj przerost formy nad treścią... trailery WoWa są sweet... ale ni jak to się przekłada na samą grę (zupełnie jakby to były dwa różne światy).
A reszta rzeczy w WoWie? Fantastyczna mechanika? Możliwość skakania, poruszanie WSADem + myszką? Można połamać palce podczas walki... (w/e floats ur boat, killing ppl is the only reason). To, że możesz praktycznie robić w tej grze wszystko (prawie)?
Lol... no offence... ale dla mnie WoW sux.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Sun Sep 16, 2007 10:07 am 
Offline
Demokratyczny Moderator
User avatar

Joined: Tue Sep 09, 2003 5:02 pm
Posts: 1736
Location: Somewhere in the world
Jak to się mówi o gustach nie dyskutuje, ale... Akurat poruszanie się WSADem uważam za duży plus. Daje to większą kontrolę nad postacią. Grafika też mi się nie podoba, ale chodzi bardzo szybko nie licząc lokacji takich jak Shattrath gdzie biega z setka postaci. No i najważniejsze doskonała mechanika tej gry. Jak ktoś to wcześniej ujął nad WoWem siedzi nonstop w ciemnej piwnicy 666 inżynierów, których wypuszczają na światło dopiero wtedy gdy wszystko gra i jest w miarę wyważone . Zatem, wracaj do Lineage 2 diable. Widać elfiej bielizny Ci jeszcze nie mało =3.

_________________
Nothing is impossible...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Tue Sep 18, 2007 1:30 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Nov 02, 2004 11:25 am
Posts: 477
Location: Częstochowa
Mam pytanko. Czy tu wszyscy grają na oficjalnym serwerze?

_________________
http://loboba.deviantart.com/
http://www.fotka.pl/profil/Zelot/


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Multiworld w WoWie
PostPosted: Tue Sep 18, 2007 4:40 pm 
Offline
User avatar

Joined: Wed Sep 10, 2003 1:32 pm
Posts: 366
Location: Kraków
Tak, gramy na oficjalnym. Prywatne to strata czasu.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group