[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 456: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4246: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4248: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4249: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4250: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3685)
Multiworld • View topic - GunZ : The Duel

Multiworld

Nothing is impossible in the Multiworld
It is currently Tue May 14, 2024 3:39 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: GunZ : The Duel
PostPosted: Sun Jun 12, 2005 4:22 am 
Offline
User avatar

Joined: Tue Sep 09, 2003 7:06 pm
Posts: 337
Location: White Purgatory
http://www.gunzonline.com/


Wszyscy Ci, którzy marzyli o Max Paynie z opcją multiplayer wraz z możliwością biegania po ścianach, akrobacji i salt rodem z filmów braci Wachowskich, dozbrajania postaci w coraz to lepsze bronie i pancerze w miarę gdy rośnie jej level lub też chcieliby poczuć pseudo cyberpunkowy klimat, wyglądać "cool" dzierżąc w dłoniach dwa karabinki automatyczne, a za pasem mieć przewieszoną katanę powinni zajrzeć na stronę producenta, zarejestrować konto i ściągnąć grę o wiele mówiącym tytule - GunZ

Nie zajmuje ona wiele, raptem 149 mb po rozpakowaniu wszystkich plików na dysk twardy. Po odpaleniu programu i zalogowaniu się na któryś z dwóch dostępnych serwerów(co jest nie lada wyzwaniem szczerze mówiąc. Mimo, że obecnie działają dwa to niemal zawsze są przepełnione) tworzymy postać nadając jej imię, wygląd oraz wybieramy podstawowy ekwipunek którym będzie się posługiwać na początku gry. Po dokonaniu tych czynności pozostaje nam już tylko wybrać którąś z aktualnie toczących się gier, zalogować się na kanał i grać. Po każdym zdobytym fragu otrzymujemy "bounty"(taką nazwę nosi waluta w GunZ), które możemy wydać na inny typ i rodzaj broni czy też garderoby. W miarę wygrywania kolejnych pojedynków naszej postaci wzrasta level, dzięki czemu kolejne rzeczy w sklepie są dla nas osiągalne, ale i możemy również w ten sposób z łatwością dobrać sobie odpowiedniego przeciwnika do naszego obecnego skilla.

Zdaje się, że to wszystkie najważniejsze informacje jakie powinienem udzielić na temat gry. Resztę rzeczy takich jak kierowanie postacią czy atak trzeba opanować już samemu na serwerze. Mimo, że na pierwszy rzut oka te akrobacje w powietrzu mogą się wydawać trudne do opanowania to tak naprawdę już po paru minutach z łatwością wychodzi każda kombinacja. GunZ ma pozostać grą darmową, tak więc nie trzeba poszukiwać do niego serwerów prywatnych czy cd-keya. Logujemy się od razu na serwer oficjalny. Dodatkowo w listopadzie tego roku ma wyjść nowy tryb do tej gry dający możliwość wypełniania questów i walki z przeciwnikami komputerowymi w zespole, tak więc jest na co czekać


GunZ server status:

http://dragonpimp.freelinuxhost.com/status/

http://www.mod2play.com/gunz/gunz.php

http://www.mod2play.com/gunz/gunz.html

Ten ostatni chyba jest najbardziej wiarygodny

_________________

http://iojacket.hp.infoseek.co.jp/IOSYS ... kitoro.swf
Ehhh? Maji easy modo?


Last edited by Seymour on Mon Jun 13, 2005 5:33 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Jun 12, 2005 7:09 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Aug 26, 2004 2:56 pm
Posts: 267
Location: lul piwnica
Gierka nawet fajna, lecz czuje się jeszcze niewielkie niedopracowania <zbyt mało możliwości wyboru wyglądu bohatera>.

Dobra rada dla wszystkich co zaczynają: zainwestujecie w 2 karabiny maszynowe, najlepsza inwestycja na start.

<miecze są dość nieporęczne, lepiej inwestować w noże bojowe>.

_________________
Image

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Jun 12, 2005 8:21 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 03, 2003 9:40 pm
Posts: 921
Uh jedenasty level. Nareszcie , bo już mnie zaczynali wyrzucać z serwerów dla początkujących (nawet jeśli nie byłem jedyną dziesiątką, a oprócz tego byli tam gracze na poziomach np.: ósmym). Cóż gra na pewno daje nietypowe wrażenia. Mało map, ale te mimo, że nie wybitne nie są też najgorsze. Trochę irytuje o wiele wyższa od przeciętnych ilość amunicji, jaką trzeba wpakować w przeciwnika, wprawdzie na to też są sposoby, ale jest często bardzo męczące. Osobiście brakuje mi wychylania się i kucania/kładzenia oraz szerszego wyboru rodzajów, ale zamiast tego mamy bieganie po ścianach/wspinanie się mieczem i właśnie broń białą (nigdy nie myślałem, że można stosować jakieś wybitniejsze taktyki w walce drużynowej 3x3 na miecze, a tu proszę, zaskoczyli mnie ; ). Za to nie widzę, tu zupełnie zastosowania dla granatów dymnych, chyba tylko, żeby zapełniały miejsce w sklepie :P.

Warto jeszcze dodać (dla osób leniwych, które nie zajrzą na stronę), że gra ma dosyć małe wymagania (jak na obecne czasy : ). Niestety oba serwer często są pełne i długo można czekać, aż się zwolni miejsce. Ale jest na to sposób, kładziemy coś ciężkiego na enterze i idziemy poczytać książkę/zjeść kolację/ wyprowadzić psa (albo nawet obejrzeć jakiś dłuższy film :| ).

To może jeszcze napiszę, czego możecie się spodziewać po poszczególnych poziomach przeciwników:

1 – pieska na ulicy też byś zabił? O_o
2 – ha ha ha ha ha…hej! To był unik?
3 – jak go zabijesz to nie będzie to najgorsza skaza na twoim honorze :P
6 – zaczynają używać granatów!
8 – jeśli gracie w tą grę pierwszy raz, tutaj mogą się pojawić pierwsze trudności, poza tym wiele osób nabyła już jakiś ekwipunek (sam do 10 poziomu nie musisz raczej w nic inwestować, powinieneś wszystkich kosić bez niego, ja kupiłem buty i rękawiczki – przecież nie mogę wyglądać jak wsiun ;P)
12 + - robi się ciężko powoli


Przy okazji Korm, z Seyem szukamy jeszcze dwóch osób do klanu (nic poważnego, bardziej dla frajdy, żeby można było z kimś normalny pograć, napisz, czy byś chciał ).

Aha, już się biorę do pisania postów... tylko jeszcze chwilę pogram :P.

_________________

Overcoming obstacles is my business. And business is good.



Avatar powstał dzięki uprzejmości tego .


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Sun Jun 12, 2005 10:19 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Aug 26, 2004 2:56 pm
Posts: 267
Location: lul piwnica
Ha to niezly jestem, już na 2 lvl rzucałem granatami i wprawiałem zagubienie kolesi z mieczami odbijajac się od ścian <podskakuje taki jeden do mnie sądzi, że potnie a tu nagle jestem za jego plecami>.

Co do zalogowania, tak to istny ból.. Lecz jaka radość przepełnia człowieka gdy się zaloguje hehe



Co do walk na miecze, prawda wraz z wszystkimi "efektami" są poprostu słodkie, lecz jakoś lepiej mi z nożem <nożem uderzasz z przyspieszenia i lecisz dalej a przy mieczu koleś hamuje narażając się na ostrzał, czy gwałtowny cios>

Co do klanu bardzo chętnie, ktoś musi pokazać klase a kto to może być jeśli nie my hehe...

_________________
Image

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 13, 2005 2:17 am 
Offline
User avatar

Joined: Tue Sep 09, 2003 7:06 pm
Posts: 337
Location: White Purgatory
Chciałbym Wam przedstawić kraise, jednego z najlepszych graczy GunZa. Jest koreańczykiem... w zasadzie na tym zdaniu mógłbym już zakończyć mój wywód na jego temat, ale wypada jeszcze przybliżyć jego osobę.

Grał na pierwszych serwerach zanim wyszedł klient międzynarodowy(a stało się to jakiś tydzień temu) i wielu osób mogłoby mu pozazdrościć tego co wyczynia w grze. Potrafi łączyć wszystkie dostępne techniki w jedną, a jego refleks i palce przy zmianie broni są pewnie tak szybkie jak jednej osoby z filmiku DDR na którym pewien koreańczyk(a jakże) wystukuje na klawiaturze z łatwością wszystkie kombinacje spadających na ekranie z olbrzymią prędkością strzałek nie myląc się przy tym ani razu. Dodatkowo każdy jego strzał jest precyzyjnie wymierzony(jednak głównie posługuje się mieczem), a trafienie go jest praktycznie niemożliwe.

Oto parę replayów z jego gry:


- Multiple wall running. Pokaz umiejętności

- Team Deathmatch w Mansion

- On sam kontra reszta osób

- Levelowanie na koreańskich serwerach



Przetłumaczyłem też jego poradnik na multiple wall running jeżeli ktoś jest ciekaw w jaki sposób to wykonywać. Jego angielski nie jest najlepszy, co zresztą sam przyznał, ale starałem się wyłapać sens wypowiedzi i napisać wszystkie najważniejsze rzeczy


* Punkt pierwszy: wall running *

Image

Zacznij od zwykłego wall runu na ścianie. Jeżeli przed wykonaniem tej czynności użyjesz dash(byle jaki kierunek wciśnięty podwójnie) szybkość znacząco wzrośnie


* Punkt drugi: spacja i slash *

Image

Wciśnij spację, gdy Twoja postać zacznie już biegać po ścianie. Kiedy odbije się i zacznie szybować w powietrzu należy RAZ wykonać cięcie lewym przyciskiem myszy. Sam slash wykonany w ten sposób canceluje czynności oraz delaye, co powoduje, że można wykonać w locie dash. Dashem kierujemy się w stronę przeciwległej ściany. Ta czynność powtarzana jest niemal przez cały czas podczas lotu


* Punkt trzeci: dash w stronę ściany *

Image

Punkt trzeci to rozwinięcie ostatniego zdania w punkcie drugim, czyli slash w powietrzu i dash w stronę pobliskiej ściany. Należy wykonywać obie czynności bardzo szybko


* Punkt czwarty: podwójne wciśnięcie spacji *

Image

Kończąc punkt trzeci postaraj się ustawić postać w taki sposób, w jaki kieruje się ją, by wykonać zwykłego wall runa. Kiedy będziesz dostatecznie blisko ściany wciśnij DWA razy spację co spowoduje, że zacznie się kolejny wall run


* * *


Korm to świetnie, że postanowiłeś zagrać. Miło będzie widzieć kolejnego kompana do wspólnych dueli. Ja narazie mam 12 poziom postaci i nie zanosi się w międzyczasie by to się zmieniło. Na chwilę obecną przeciwnicy są na tyle ciężcy, że muszę opróżnić 3 magazynki mojego uzi by posłać jednego do piachu i nie wiem czy to gracze stali się tak dobrzy czy moja broń jest już za słaba. W każdym razie masz czas by nas nadgonić, więc nie musisz się martwić o różnicę leveli. Jedynym problemem który stoi nam na przeszkodzie jest brak jeszcze jednej osoby. Wymagane minimun to czterech graczy i 1000 bounty zapłaty by można było stworzyć klan
Ktoś jeszcze się skusi?

_________________

http://iojacket.hp.infoseek.co.jp/IOSYS ... kitoro.swf
Ehhh? Maji easy modo?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 13, 2005 6:20 am 
Offline
User avatar

Joined: Wed Feb 04, 2004 8:55 pm
Posts: 569
Location: Martwa Góra Golgotha
Super sprzymierzencem to raczej nie będe ale zagrałem... i mi sie spodobało. Co prawda do pistoletow, uzi i tym podobnych musze sie przyzwyczaic ale za to pure sword jest słodki i chyba będzie moim ulubionym zajęciem XD

Windu, nie do końca zgodze się z twoją listą. Albo trafiłem na weteranów, albo po prostu inteligentnych ale kolesie 1-4 lv rzucali granatami.... momentami calkiem skutecznie... momentami sami sie zabijali :roll:

_________________
When you peer into the darkness, darkness is looking stright back at you!

I'm blind not deaf!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 13, 2005 10:22 am 
Offline
User avatar

Joined: Sun Feb 01, 2004 8:49 pm
Posts: 1657
Location: Dark Side of The Man
Jest sesja, więc własnie sobie to ściągam ^^

_________________
A dark knight is sworn to power.
His heart knows only hatred.
His blade destroys his foes.
His word speaks what he desires.
His wrath brings ethernal damnation.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 13, 2005 12:24 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Aug 26, 2004 2:56 pm
Posts: 267
Location: lul piwnica
Z lvl nie tak źle u mojej skromnej osoby <już dobity 10>.

Co do granatów to wprost moja ulubiona broń <rozglądam się za największą batalią na mapie i wrzucam tam cały ładunek granatów, następnie spoglądam ile exp dostałem i ilu zabiłem, tych, co przeżyli dobijam moimi sub-machine guns, po czym daje się komukolwiek zabić by znów mieć granaty. Dzięki tej technice już miałem okazje być kilka razy pierwszy w końcowym rankingu>.

----
Z ostatniej chwili:

Hmm stoczyłem kilka walk na miecze i musze stwierdzić, że jednek wole moje ukochane <już ukochane> sub-machine guns, <hmm przy mieczach moim najlepszym miejscem było 3 przy pistoletach idzie mi o wiele lepiej>. Zapewne w naszym klanie będe biegał właśnie z tym typem broni.

_________________
Image

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 13, 2005 2:26 pm 
Offline
User avatar

Joined: Wed Feb 04, 2004 8:55 pm
Posts: 569
Location: Martwa Góra Golgotha
Ja narazie nabilem 5 z tym ze... wszystke lvle nabijalem na Gladiator Mode wiec kazdego przeciwnika musialem osobiscie pociachac na plasterki :P z tymi co slabszymi jestem w stanie juz posiekac 3 pod rzad XD ale niedlugo zaczne trening do broni palnej itd.

_________________
When you peer into the darkness, darkness is looking stright back at you!

I'm blind not deaf!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 13, 2005 4:01 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Sep 09, 2003 7:54 pm
Posts: 486
Location: Gdzies w swoich przygodach...
tez gram. i calkiem fajne

narazie liv 4 ale system expowy jest bardzo sprawiedliwie podzielony. Wiem bo mialem wiecej expa za zabicie 9 ludzi niz gostek na poziomie 12 za zabicie 30 XD


Tak wogole jescze nie opanowalem wszystkich trikow. ale szybko sie naucze ;]
Do klanu jestem bardzo chetny

_________________
" Zobaczyłem Raflika....
*poke*
Dotkłem Raflika.....
...
Moge juz umrzec" Bokler
Morgana's Parapetowa 16 Feb 07


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 13, 2005 5:05 pm 
Offline
User avatar

Joined: Fri Oct 03, 2003 9:40 pm
Posts: 921
No to expujcie panowie :), potrzebujemy was na conajmniej jedenstym poziomie.


Co do poziomu przeciwników i granatów. Cóż racja, oni ich używają nawet trochę wcześniej, ale mi chodziło o używanie z umiejętnością :). Jestem przyzwyczajony do serii Rainbow Six i tam, a tam przy pomocy granatów można czasem było zdziałać cuda :). W gunzie na serwerach dla początkujących zabijałem przeciętnie dwóch gości, dla weteranów czasem zdarza się jeden, a przy wyższych poziomach czasem muszę wpakować cztery granaty w gościa (może to wina lagów). Zgaduję, że potem będę mniej przydatne, jak walki przeniosą się z podłogi na ściany (poza tym przeciwnicy będą stawali się też z każdym poziomem bardziej ruchliwi - wszystkie założenia stosujemy do jakiejś średniej, nie do wyjątków :P ).


Jeśli chodziło o noże, na pewno łatwiej nimi powalić przeciwnika ( a następnie szybko napakować ołowiem).

Aha i przydałoby się wymyślić jakąś nazwę dla klanu, chcielibyśmy coś po polsku (jako, że będziemy pierwszym polskim klanem). Czekamy na wasze propozycje (mogę być skróty dwu, trzy literowe, ewentualnie cyfry, lub krótkie słowa, mają być klimatyczne), a poniżej parę naszych:

KNB – Klan na drzewie (sorki Sey, nie mogłem się powstrzymać :P ).

SP – Szkarłatne płaszcze (znów nie mogłem tego nie wpisać :P )

P2 – Polskie Pierogi (dobra dobra, już przestaję żartować : )

Brzask – ta najbardziej podoba się Seyowi

_________________

Overcoming obstacles is my business. And business is good.



Avatar powstał dzięki uprzejmości tego .


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 13, 2005 5:28 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Sep 09, 2003 7:06 pm
Posts: 337
Location: White Purgatory
Hari ćwicz ćwicz, może się okaże, że znalazłeś swoje powołanie właśnie w mieczach. Na krótki dystans są bardzo niebezpieczne, poza tym dzięki nim można odbijać pociski przeciwnika, co jest kolejną zaletą. Warto też stosować kombo o którym wspomniał Windu, czyli podbicie gracza mieczem do góry i później jak wyląduje na ziemi pakujemy w niego serię z maszynówki. Tą samą technikę można wykorzystać w przypadku noży

Co do nazw:

Klan na drzewie - to wymyśliłem jako kontrę na te Twoje pierogi. Ja raczej jestem za jakąś normalną nazwą, która brzmiałaby fajnie, a zarazem pasowała do świata GunZa.

Szkarłatne płaszcze - Oprócz Brzasku to jeszcze ta brzmi całkiem nieźle, a nawet lepiej

P2 – Polskie Pierogi - No way...

Poza tym wygląda na to, że jeżeli chodzi o ilość osób to nie musimy się już o to martwić. Gra wzbudziła niemałe zainteresowanie, co mnie bardzo cieszy.

_________________

http://iojacket.hp.infoseek.co.jp/IOSYS ... kitoro.swf
Ehhh? Maji easy modo?


Last edited by Seymour on Mon Jun 13, 2005 7:04 pm, edited 3 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 13, 2005 6:48 pm 
Offline
User avatar

Joined: Thu Aug 26, 2004 2:56 pm
Posts: 267
Location: lul piwnica
Brzask jak i Szkarłatne płaszcze brzmią świetnie...

Co do pozostałych to mam własną propozycje:

PLC - Pełzająca Lodówka Cult

Granaty czynią cuda, tylko trzeba wiedzieć kiedy rzucić hehe

_________________
Image

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 13, 2005 10:06 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Sep 09, 2003 7:54 pm
Posts: 486
Location: Gdzies w swoich przygodach...
ano trzeba... pozatym granaty sa tu dziwne... nie da sie ich zagotowac, a wybuchaja jakos wczesnie

No coz... 5 Liv i 80 % I juz ciezko.... ale odkrylem boski sposob na zarobienie expa i kasy

Otosz dwoje gostkow sie zgaduje na jedym serwie i otwiera wlasny pokoj gry, i...

Wyskololivlovy stoi i idzie sie pouczyc, zrobic sobie herbaty a Niskolivlowy testuje rozne Comba i zgarnia expa i kase za zabicie :D

_________________
" Zobaczyłem Raflika....
*poke*
Dotkłem Raflika.....
...
Moge juz umrzec" Bokler
Morgana's Parapetowa 16 Feb 07


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: Mon Jun 13, 2005 11:19 pm 
Offline
User avatar

Joined: Wed Feb 04, 2004 8:55 pm
Posts: 569
Location: Martwa Góra Golgotha
Niby dobry exp... ale ile sie z tego nauczysz o prawdziwej walce to heh... inna kwestia. Widzialem 1lvlowa gosciowe ktora 0wnowala nawet 3 osobowy team wiec... (doh... duele z nia byly slodzkiutke) Moze i daloby sie tak ale osobiscie wole normalnie - nabede doświadczenie nie tylko w grze.

Co do granatow - cholera... musze se kupic, mialem tylko dymne, sprzedalem w cholere :P

Szkarłatne Płaszcze i Brzask - obie nazwy mi sie podobaja. Co tu sie wiecej rozwodzic...

_________________
When you peer into the darkness, darkness is looking stright back at you!

I'm blind not deaf!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group